حوزه هنري استان يزد

انتشار فراخوان مسابقه عكس «ما رأيت الّا جميلا» توسط حوزه هنري يزد

به گزارش روابط عمومي حوزه هنري استان يزد: رئيس حوزه هنري يزد از برگزاري مسابقه عكس «ما رأيت الّا جميلا» با موضوع محرم و صفر توسط اين مركز خبر داد.


محمد صادق كوچك زاده با بيان اينكه فراخوان اين مسابقه از طريق وب سايت حوزه هنري استان يزد و شبكه اجتماعي اينستاگرام حوزه هنري يزد منتشر شده، هدف از برگزاري آن را ترويج فرهنگ عاشورا و خلق آثار فاخر با محورهاي ويژه اي چون «ما رأيت الّا جميلا» ،«آيين هاي مذهبي و عاشورايي»، «كودكان و محرم» و «پياده روي اربعين حسيني » و ... برشمرد.

وي افزود: هنرمندان و علاقمندان مي توانند عكس هاي مرتبط با موضوعات مورد نظر را در بستر اينستاگرام از طريق ( # قاب _ نور ) به اشتراك بگذارند و يا اثر خود را به پست الكترونيك festival.artyazd@gmail.com ارسال كنند.

كوچك زاده با بيان اينكه شركت در مسابقه براي عموم آزاد است، ادامه داد: محدوديتي براي ارسال و انتشار تعداد عكس وجود ندارد و بهتر است اگر اثري به توضيح نياز دارد در بخش توضيحات درج شود. 

رئيس حوزه هنري يزد با اشاره به عدم شركت عكس ¬هاي دانلودي از اينترنت در مسابقه افزود: عكس ها بايد با تلفن همراه يا دوربين عكاسي ثبت شده باشد.

وي ادامه داد: عكس ¬هاي ارسالي توسط گروه داوري، انتخاب و با اهداي جوايزي از برگزيدگان تقدير خواهد شد.

علاقمندان براي شركت در مسابقه عكس «ما رأيت الّا جميلا» مي توانند تا 25 آذرماه ۱۳۹۴ آثار خود را ارسال كنند