روابط عمومي بنياد نخبگان استان يزد

برگزاري دومين نشست اتاق فكر نخبگان صدا و سيما

به گزارش روابط عمومي بنياد نخبگان استان يزد، دومين نشست اتاق فكر نخبگان صداوسيما با حضور حجت الاسلام والمسلمين صداقت كشفي قائم مقام صداوسيماي مركز يزد و دكتر شاه نظري رييس بنياد نخبگان استان و نخبگان عضو اتاق فكر در بنياد نخبگان يزد برگزار شد.


در ابتداي اين نشست "صداقت كشفي" به تبيين راهبردها و اهداف و سياست هاي صداوسيماي مركز يزد پرداخت و گفت:در تلاشيم براي ارتقاي كمي و كيفي برنامه هاي شبكه تابان از نظرات و پيشنهادات سازنده نخبگان بهره ببريم.

وي از نخبگان خواست نظرات و پيشنهادات خود را درباره نقاط ضعف و قوت برنامه هاي شبكه تابان از طريق اتاق فكر به صداوسيما ارائه كنند تا اين مركز بتواند برنامه هاي بهتري با استفاده از نظرات نخبگان به مردم يزد ارائه دهد.

در ادامه اين نشست دكتر شاه نظري رييس بنياد نخبگان يزد و مستعدان برتريزدي پيرامون برنامه هاي شبكه تابان و رفع ايرادات برنامه ها نظرات خود را بيان كردند.

تبيين احترام متقابل افراد در خانواده،تهيه برنامه هاي تخصصي وكارشناس محور با حضور كارشناسان معرفي شده از سوي بنياد نخبگان با موضوعات: نشاط اجتماعي ، طلاق، مهاجرت نخبگان و فرهيختگان از يزد، برگزاري و تهيه مسابقات علمي و سرگرمي با حضور فرهيختگان يزدي( دانش آموزان و دانشجويان و مستعدان يزدي) براي الگو سازي از آنان و همچنين استفاده از ظرفيت هاي طبيعي تاريخي و گردشگري شهرستان هاي يزد با اجراي برنامه هاي زنده صدا و سيما،از جمله مواردي بود كه از سوي مستعدان برتراستان بيان شد