استاندار يزد مطرح كرد

پست امين و امانت‌دار مردم است

به گزارش اداره كل روابط عمومي استانداري يزد، روز سه‌شنبه 28 مهرماه مديركل و جمعي از مسئولان اداره كل پست استان با استاندار يزد و سرپرست معاونت توسعه مديريت و منابع انساني استانداري در سالن زنده‌ياد حميديا 

ديدار كردند.


«سيد محمد ميرمحمدي» در اين جلسه ضمن تسليت به مناسبت فرارسيدن ماه محرم و ايام سوگواري اباعبدالله الحسين (ع)، ابراز اميدواري كرد كه با بهره‌مندي از آموزه‌هاي حماسه حسيني و درك اين ايام از راه و روش ائمه اطهار پيروي كنيم.

وي در ادامه بابيان اينكه خدمات پست يكي از امكانات ضروري جامعه است افزود: در حال حاضر خدمات پست به دليل پيشرفت سيستم‌هاي الكترونيك متحول شده و خوشبختانه بسياري از كارها در اين امر تسهيل شده است.

ميرمحمدي با اشاره به اينكه هنوز در بسياري از موارد نقش خدمات پستي كليدي به نظر مي‌رسد تصريح كرد: در بخش‌هاي محرمانه همچنان پست جايگاه خود را حفظ كرده است ولي به نظر مي‌رسد با پيشرفت سيستم‌هاي امنيتي در عرصه فناوري اطلاعات اين مهم نيز در آينده بي‌نياز از خدمات پستي شود.

استاندار يزد استفاده از روش‌هاي نوين ارائه‌شده در عرصه خدمات پستي را ضروري دانست و خاطرنشان كرد: سرعت بخشيدن به كارها در حوزه پست يكي از عواملي است كه مي‌تواند اقبال عمومي را به اين عرصه بيشتر كند.

استاندار يزد خطاب به مسئولان اداره كل پست استان تأكيد كرد: با شرايط و فنّاوري روز دنيا همراه باشيد چراكه عقب ماندن از اين ايده آل‌ها باعث خواهد شد فرصت‌هاي زيادي را از دست بدهيد.

وي نوسازي ناوگان حمل‌ونقل مرسولات پستي را يكي ديگر از ضروريات اين عرصه دانست و تشريح كرد: با توجه به اينكه سرعت عمل، حرف اول را در ارسال مرسولات پستي مي‌زند استفاده از ناوگان فرسوده به صلاح نيست.

وي تسهيل در كارها را يكي ديگر از شاخصه هاي خدمات پستي دانست و تأكيد كرد: درصورتي‌كه پست نتواند در اين زمينه نقش خود را ايفا كند، جايگاه و برند خود را از دست خواهد داد و مردم را از خود ناراضي مي‌كند.

استاندار يزد در بخش پاياني سخنان خود به‌ضرورت اطلاع‌رساني خدمات ارائه شده توسط اداره كل پست استان تأكيد كرد و افزود: درصورتي‌كه مردم با خدمات پست آشنايي بهتري داشته باشند، ارتباطي دوسويه‌اي برقرارمي شود و زمينه استفاده بهتر و بيشتر عموم جامعه از خدمات اين مديركل برقرار مي‌شود.

گفتني است در ابتداي اين جلسه «مسعود دهقان» مديركل پست استان گزارشي از عملكرد 6 ماهه پست استان را ارائه كرد