استاندار يزد تأكيد كرد

توسعه صنايع «هاي تك» و كم آب خواه در استان يزد

به گزارش اداره كل روابط عمومي استانداري يزد، شامگاه 18 مهرماه همايش روز خانواده و تكريم بازنشستگان شركت فولاد آلياژي ايران با حضور استاندار يزد، سرپرست معاونت هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منطقه‌اي، مديركل حوزه استاندار، مديركل روابط عمومي استانداري و مديرعامل فولاد آلياژي ايران برگزار شد.

«سيد محمد ميرمحمدي» با اشاره به اينكه استان يزد از كم‌آبي شديد رنج مي‌برد اظهار داشت: ضروري است توسعه صنايع استان به سمت صنايع كم آب خواه و «هاي تك» پيش رود.

وي خاطرنشان كرد: با همكاري شركت چادرملو و گل گهر تلاش شده آب از خليج‌فارس به استان يزد انتقال يابد تا براي واحدهاي صنعتي استفاده شود و اين مي‌تواند دستاوردي براي صنايع استان باشد.

ميرمحمدي بابيان اينكه شركت فولاد آلياژي يكي از واحدهاي صنعتي فعال در استان است اظهار اميدواري كرد: با افزايش قيمت جهاني سنگ‌آهن و فولاد روند توسعه اين شركت ارتقاء يابد.

استاندار يزد در پايان سخنان خود اظهار اميدواري كرد : جامعه به سمتي پيش رود كه همواره بتواند از تجربيات پيشكسوتان و بازنشستگان استفاده كند و بازنشستگان نيز با حضور در كانون‌هاي مشورتي احساس شادابي و نشاط پيدا كنند.

گفتني است در پايان اين مراسم مديرعامل شركت فولاد آلياژي ايران ضمن ارائه گزارش از فعاليت‌هاي اين شركت از توجه و نگاه ويژه مسئولان ارشد استان به توليد و صنعت قدرداني كرد.