به مناسبت هفته تربيت بدني و ورزش و پاراالمپيك

ديدار مديركل ورزش و جوانان استان با خانواده يك شهيد و دو تن از جانبازان ورزشكار

مديركل ورزش و جوانان استان يزد امروز 22 مهرماه به مناسبت هفته تربيت بدني و ورزش و هفته پاراالمپيك با خانواده يكي از شهداي ورزشكار و دو تن از جانبازان ورزشكار يزد ديدار كرد.  


به مناسبت هفته تربيت بدني و ورزش و هفته پاراالمپيك مسعود شريعتي مديركل ورزش و جوانان استان يزد به همراه احمد ابراهيمي مديركل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان ، علي محمد عطاري رئيس سازمان بسيج ورزشكاران استان ، طوبي مازار زاده معاون فرهنگي و امور جوانان ، اعظم السادات امامي مسئول واحد فناوري اطلاعات اين اداره كل و انتظاري مسئول تربيت بدني بنياد شهيد و امور ايثارگران يزد صبح امروز 22 مهرماه با حضور در منزل شهيد امير باروتكوب زاده ورزشكار رشته هاي شنا و واترپلو با مادر اين شهيد ديدار كردند.

مسئولين در ادامه به صورت جداگانه در منزل رجبعلي جوكار آزاده و جانباز ورزشكار رشته دو وميداني و عباس ثابتي فرد جانباز ورزشكار رشته پهلواني و زورخانه حضور يافتند و با اين دو جانباز ورزشكار و خانواده هايشان ديدار كردند.

مديركل ورزش و جوانان استان يزد در حاشيه اين ديدارها گفت: اكنون وظيفه ماست كه در راه و مسير شهدا كه مسير عزت و افتخار است گام برداريم و حرمت خانواده معظم شهدا و جانبازان و آزادگان را حفظ كنيم، حفظ اين حرمت يعني تقويت و ترويج فرهنگ ايثار و شهادت، يعني اينكه راه شهادت راه عزت است و خانواده معظم شهدا و ايثارگران نزد ملت ايران عزيز هستند.

مسعود شريعتي افزود: ايام هفته تربيت بدني و ورزش فرصت مغتنمي است تا ضمن حضور در منزل برخي از شهدا و جانبازان ورزشكار ياد و نام شهيدان سرافراز را گرامي بداريم و بگوييم رشادت ها و جان فشاني شهداء هيچگاه از ياد ما نمي رود