روابط عمومي فرمانداري تفت

فرماندار تفت در بازديد از ستاد فرماندهي انتظامي شهرستان: پليس، گنجينه مستحكم گوهر امنيت در جامعه است

 فرماندار تفت با حضور در محل ستاد فرماندهي نيروي انتظامي شهرستان تفت، ضمن تبريك هفته نيروي انتظامي، بر نقش عوامل خدوم انتظامي شهرستان در تامين نظم و امنيت اجتماعي تاكيد كرد.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري تفت، "محمود زارع رشكوييه" در اين نشست با تبريك فرا رسيدن هفته ناجا با اشاره به حضورش در محل ستاد فرماندهي شهرستان تفت گفت: تصميم گرفتيم تا امسال با حضور در محل ستاد فرماندهي انتظامي تفت از خدمات و تلاشهاي اين عزيزان تجليل نماييم.


فرماندار تفت با اشاره به نعمت عظيم زيستن در سايه نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران، آن را دستاورد خون مطهر شهداي والامقام دانست و افزود: خدمات ارزشمند پليس در حوزه شهرستان تفت، با توجه به وسعت كار و حجم بالاي فعاليت ها در اين شهرستان، خدماتي ارزنده و شايسته تجليل است.

زارع با بيان اين كه نيروي انتظامي در راستاي ايجاد امنيت اجتماعي و نظم عمومي توانسته است اقدامات شايسته و چشمگيري را ارئه نمايد ادامه داد: مردم با ديدن جلوه اي از حضور پليس در جامعه، احساس آرامش مي كنند و اين هفته كه به هفته ناجا  نامگذاري شده است فرصتي براي تجليل از خدمات شبانه روزي عوامل پرتلاش نيروي انتظامي است.

فرماندار تفت با بيان اين كه نعمت امنيت، نعمتي عظيم و زيربنايي در جامعه است خاطرنشان كرد: شهداي والامقام با عهد صادقانه اي كه با خداي خود بسته بودند در تاريخ جاودان شده اند و امنيتي پايدار را براي جامعه امروز ايران اسلامي به ارمغان آورده اند.

وي امنيت را گوهري ارزشمند براي جامعه ارزيابي كرد و گفت: پليس، گنجينه مطمئن گوهر امنيت در جامعه است و عزيزترين فرزندان خود را در اين رابطه تقديم نموده است.

عالي ترين مقام اجرايي دولت تدبير و اميد در شهرستان تفت با اشاره به خدمات عظيم عوامل نيروي انتظامي در شهرستان تفت ادامه داد: واژه پليس با امنيت و نظم اجتماعي عجين شده است و امروز عوامل نيروي انتظامي پرچمداران حقيقي صيانت و پاسداري از آرمانهاي متعالي شهداي والامقام هستند.

فرماندار تفت تواضع در عين اقتدار، ايثار و فداكاري و وفاداري به عهد را از جمله صفاتي دانست كه زمينه ساز برقراري اخوت و مهرباني مي شوند. وي ادامه داد: پليس، نماد حقيقي اين صفات ارزشمند در جامعه است و از همين رهگذر است كه نيروي انتظامي به عنصر ارزشمند محبت در جامعه و ميان مردم آراسته شده است كه اين موضوع، شايسته تجليل و سپاسگزاري است.

زارع اقتدار و توانمندي را از ويژگي هاي بارز پليس دانست و افزود: در سايه همين اقتدار و آمادگي است كه نااهلان و اخلال گران احساس ناامني كرده و عموم مردم جامعه نيز در پرتو همين اقتدار، احساس امنيت و آرامش مي كنند.

فرماندار تفت با بيان اين كه هفته ناجا فرصتي براي به تصوير كشيدن خدمات درخشان پليس و ارائه اقتدار عوامل انتظامي در جامعه است ادامه داد: اين هفته مي تواند فرصتي براي فراهم نمودن زمينه مشاركت بيشتر عمومي مردم در تامين امنيت در جامعه باشد.

زارع با تاكيد بر استفاده از تكنولوژي و ابزار جديد در اجراي ماموريت هاي انتظامي و امنيتي گفت: بهره گيري از نيروهاي كارآزموده علمي و ابزارهاي نوين و بروز، نيروي انتظامي را به نيرويي مستعد و پرتوان در برقراري نظم و امنيت اجتماعي بدل كرده است.

فرماندار تفت همچنين با اشاره به هدايتها و رهنمودهاي ارزشمند رهبر معظم انقلاب اسلامي(مدظله العالي) آن را زمينه ساز تعالي و توانمندي نيروي انتظامي دانست.   

فرمانده انتظامي شهرستان تفت:

خدمت رساني خالصانه به مردم سرلوحه كار عوامل انتظامي شهرستان تفت است

فرمانده انتظامي شهرستان تفت نيز در ابتداي اين نشست با قدرداني از همه عوامل بزرگداشت هفته ناجا به ويژه مديريت توانمند فرماندار تفت در اين رابطه گفت: خوشبختانه نيروي انتظامي شهرستان تفت توانسته است در اين رابطه به نحو شايسته و مطلوب به اجراي وظايف خود بپردازد.

"سرهنگ غلامزاده" با تاكيد بر اهميت خدمت رساني شايسته و مناسب به مردم گفت: اقدامات و فعاليت هاي بسيار خوبي در حوزه انتظامي شهرستان تفت صورت گرفته است كه نتايج آن در جامعه ملموس است.

 وي با اشاره به سخنان فرماندار تفت در جمع عوامل انتظامي تفت گفت: اين سخنان براي عوامل انتظامي تفت درس آموز بود و وظيفه ما را در مسير خدمت رساني به مردم شريف شهرستان سنگين تر كرد.

فرمانده انتظامي شهرستان تفت با اشاره به اين كه خدمت رساني خالصانه به مردم سرلوحه كار عوامل انتظامي شهرستان تفت است ادامه داد: نيروي انتظامي شهرستان تفت همه تلاش خود را براي خدمت به مردم و تامين نظم و امنيت عمومي به كار خواهد بست و در اين مسير از هيچ كوششي فروگذاري نخواهد كرد.

در ادامه اين نشست فرماندار تفت به گفتگوي صميمانه با عوامل انتظامي پرداخت و در جريان اقدامات و فعاليت هاي آنان قرار گرفت