نماينده يزد در مجلس

فرهنگ ايثار و شهادت مصونيت بخش جامعه است

به گزارش ايثار يزد،  نماينده يزد و اشكذر در مجلس شوراي اسلامي در ديدار با مسئولين فرهنگي بنياد شهيد و امور ايثارگران با بيان جايگاه والاي فرهنگ ايثار و شهادت، گفت: فرهنگ ايثار و شهادت مصونيت بخش جامعه اسلامي است.


محمدصالح جوكار همچنين با تقدير از برگزاري يادواره شهدا در سطح استان تصريح كرد: با برگزاري يادواره ها، ترويج فرهنگ ايثار و شهادت احيا شده است و كار عظيم فرهنگي در روستاها و محلات مختلف شكل گرفته است و شاهد نوعي رقابت مثبت در راستاي ترويج فرهنگ ايثار و شهادت هستيم.

وي خاطر نشان كرد: يكي از راههاي ماندگاري يك حركت آن است كه مردم داوطلبانه در آن مشاركت كنند و بايد با كار فرهنگي اين فرهنگ را بين مردم نهادينه كرد.

جوكار تاكيد كرد: مسئولين وظيفه دارند قدردان خانواده هاي شهدا و ايثارگران باشند، چون آنان در جهت حفظ انقلاب و نظام مقدس جمهوري اسلامي ايثار كردند و باعث قوام نظام شدند.

وي در پايان با تشريح وضعيت كنوني منطقه اظهار كرد: اينكه شاهد هستيم كشورهاي مسلمان منطقه هر روز آبستن حوادث مختلف هستند ولي ايران اسلامي در امنيت و آرامش كامل به سر مي برد به بركت مجاهدت و ايثار شهدا و ايثارگران است زيرا استكبار جهاني ايمان و شجاعت مردم مسلمان ايران را در توطئه هاي مختلفي كه عليه ما برنامه ريزي كردند، تجربه كرده است و ديگر هرگز به خود اجازه دخالت در امور ميهن اسلاميمان را نمي دهد