مدير عامل سازمان منطقه ويژه علم و فناوري يزد خواستار شد

مشاركت در سرمايه گذاري براي ايجاد منطقه ويژه علم و فناوري يزد


به گزارش اداره كل روابط عمومي استانداري يزد،«مهدي سالاري» گفت: با توجه به مصوبه جلسه شوراي عالي علوم، تحقيقات و فناوري كشور، منطقه ويژه علم و فناوري يزد ايجاد و سازمان عامل منطقه ويژه علم و فناوري به‌منظور توسعه و استقرار منطقه نيز بر اساس اساسنامه مصوب شوراي عتف به‌صورت غيردولتي و تجاري با سقف 49 درصد سهامداري دولت و 51 درصد بخش خصوصي تأسيس مي‌شود.

وي ادامه داد: اين منطقه ويژه با سرمايه اوليه 50 ميليارد ريال و با دعوت از كليه اشخاص حقوقي كه در محورهاي فعاليت منطقه ويژه شامل حوزه گردشگري، سلامت، فناوري اطلاعات و ارتباطات، انرژي‌هاي نو، نساجي، كاشي و سراميك مجوز فعاليت و سابقه كار حرفه‌اي دارند تشكيل مي‌شود.

سالاري در پايان از تمامي اشخاص حقوقي فعال و متخصص در حوزه‌هاي اولويت‌دار منطقه ويژه علم و فناوري كه علاقه‌مند به مشاركت در سرمايه‌گذاري (سهامداري) اين سازمان جهت تشكيل هيئت مؤسس سازمان عامل هستند، دعوت به همكاري كرد.

گفتني است علاقه‌مندان مي‌توانند جهت ثبت‌نام و اعلام آمادگي و يا كسب اطلاعات بيشتر تا تاريخ 16آبان ماه به دبيرخانه هيئت اجرايي منطقه ويژه در ساختمان دفتر بنياد ملي نخبگان واقع در بلوار دانشجو مراجعه و يا با تلفن 03538262472 در ساعات اداري تماس حاصل كنند