اداره كل ورزش و جوانان استان يزد

آرمان اردكان مغلوب صدرنشين ليگ برتر واليبال شد

تيم شهرداري اروميه كه از هفته نخست صدرنشين ليگ برتر واليبال است در جدال هفته هفتم با آرمان ورزشي اردكان سه بر يك به پيروزي رسيد.  


سالن غدير اروميه در هفته هفتم ليگ برتر واليبال يادواره 200 شهيد واليباليست، ميزبان جدال صدرنشين ليگ برتر با آرمان اردكان كه نخستين دوره ليگ برتر خود را تجربه مي كند، بود.

تيم اردكان در ست نخست اين مسابقه 25 بر 22 به پيروزي رسيد اما در ست هاي دوم تا چهارم به ترتيب با امتيازهاي 25 بر 21، 25 بر 20 و 25 بر 20 مغلوب شد تا تيم شهرداري اروميه به ششمين پيروزي خود برسد و 19 امتيازي شود.

بيش از چهار هزار تماشاگر در سالن غدير اروميه اين مسابقه را نظاره گر بود و به دليل اينكه در هفته پنجم ليگ برتر تماشاگر برتر انتخاب شده بودند، هدايايي از سوي سازمان ليگ و هيات واليبال استان آذربايجان غربي در بين آنان توزيع شد.

آرمان تا كنون شش ديدار در ليگ برتر برگزار كرده است كه سه برد و سه شكست نتيجه آن بوده است. اين تيم هشت امتيازي روز يكشنبه هفته آينده در خانه واليبال تهران و در چارچوب ديدار معوقه هفته سوم ليگ برتر واليبال به مصاف پيكان مي رود.

محمدحسن خوشدل نظارت بر اين مسابقه را عهده دار بود و محمد شاهميري و مهدي نويدي داوران اول و دوم اين مسابقه بودند كه دو ساعت و 10 دقيقه طول كشيد