سازمان ورزش و جوانان استان يزد

معرفي سريع‌‌ترين بانوان اسكيت‌باز استان يزد +گزارش تصويري


دومين دوره مسابقات اسكيت سرعت قهرماني استان در بخش بانوان با معرفي برترين‌ها در اردكان به كار خود پايان داد.  

اين رقابت‌ها كه در بخش بانوان به ميزباني اردكان و با حضور ابوالفضل كارگر معاون توسعه ورزش اداره كل ورزش و جوانان استان ، عليرضا محمدي سرپرست هيات اسكيت استان ، فروزان فر معاون اداره ورزش و جوانان شهرستان اردكان پيگيري و اسكيت‌بازاني از شهرستان‌هاي مختلف استان يزد با هم به رقابت پرداختند.

در پايان رقابت‌هاي ماده 200 متر و در رده‌ي سني متولدين 79 و 80،‌ پريسا امراللهي از يزد، نرگس هاتفي و پريسا وثوقي هر دو از اردكان، به ترتيب عناوين اول تا سوم را كسب كردند.

در ماده 500 متر اين رده‌ي سني نيز پريسا امراللهي از يزد اول شد، نرگس هاتفي از اردكان به مقام دوم رسيد و ساجده اشرفي از بافق نيز بر سكوي سومي ايستاد.

رقابت‌هاي ماده 200 متر رده سني متولدين 81 و 82 با مدال‌آوري فاطمه محمد شاهي، فاطمه السادات هاشمي نسب و زهرا كمالي هر سه از اردكان دنبال شد و در مسابقات ماده 500 متر همين رده سني، شكيلا السادات صنيعي از يزد، فاطمه محمد شاهي و فاطمه السادات هاشمي نسب هر دو از اردكان به ترتيب اول تا سوم شدند.

در رده سني متولدين 83 و 84 و در ماده 200 متر هم سپيده شجاع الديني، مريم پايدار و مهتاب اسلامي، اسكيت‌بازاني از اردكان سكوهاي اول تا سوم را تصاحب كردند.

اين مسابقات در رده‌ي سني متولدين 1385 به پايين و در ماده 200 متر حديث تيموري از بافق قهرمان شد. ، در اين ماده فاطمه اسلامي از اردكان دوم و و زهرا فراهاني از اردكان و آيدا نارگاني از بافق مشتركا سوم شدند.

در مجموع نيز شهرستان‌هاي اردكان، يزد و بافق به ترتيب در رده‌هاي اول تا سوم قرار گرفتند