با حضور مديركل ورزش و جوانان استان برگزار شد

مراسم استقبال و تجليل از بازيكنان يزدي تيم ملي او_اسپرت ايساتيس بانوان


مراسم استقبال و تجليل از بازيكنان يزدي تيم ملي او_اسپرت ايساتيس بانوان كه در مسابقات جهاني به عنوان قهرماني دست يافته بودند، در بازگشت به استان در مراسمي با حضور مديركل ورزش و جوانان استان برگزار شد.  

اين مراسم با حضور مسعود شريعتي مديركل ورزش و جوانان استان ، ابوالفضل كارگر معاون توسعه ورزش و آزاده دهقان مسئول ورزش بانوان اداره كل ورزش و جوانان استان ، كمال حرزاده رئيس هيات ورزش هاي رزمي استان و جمعي از مسئولين اداره كل ورزش و جوانان ، هيات ورزش هاي رزمي استان و ورزشكاران و خانواده ملي پوشان در اين اداره كل برگزار شد.

در اين مراسم از ملي پوشان يزدي كه در قالب تيم ملي در هشتمين دوره رقابت‌هاي جهاني او-اسپرت حضور يافته بودند و قهرمان شدند ، با اهدا لوح تقدير و جوايزي تجليل به عمل آمد.

مديركل ورزش و جوانان استان يزد در ادامه در نشستي با ملي پوشان گفت: قهرماني بانوان يزدي در قالب تيم ملي در مسابقات جهاني در رشته او_اسپرت به عنوان يك رشته ايراني كه تاريخچه كهن دارد قابل تقدير است كه اين افتخارآفريني را به جامعه ورزش كشور و استان تبريك عرض ميكنم و اميدوارم همچنان اين پيروزي ها تداوم داشته باشد.

مسعود شريعتي افزود: اينكه تمامي بازيكنان تيم ملي او_اسپرت ايساتيس را بانوان يزدي تشكيل ميدهند ، موجب خرسندي و نشان از استعداد و پتانسيل بالاي بانوان يزدي در رشته هاي ورزشي است كه مي توان با يك برنامه ريزي و تلاش در رشته هاي مختلف شاهد حضور و درخشش بانوان و دختران يزدي در ميادين مختلف بود