با حضور فرماندار بافق

آيين زنگ ايثار و شجاعت در بافق برگزار شد

به گزارش روابط عمومي فرمانداري بافق ؛ آيين زنگ ايثار و شجاعت با حضور فرماندار و مسئولين شهرستان بافق در هنرستان شهيد باهنر برگزار شد.

فرماندار بافق ضمن گراميداشت هفته دفاع مقدس و تسليت كشته شدن جمعي از حجاج بيت الله الحرام در منا ضمن تاكيد بر ضرورت گراميداشت دفاع‌ مقدس‌ و تجليل از جانفشاني شهداي هشت سال جنگ تحميلي گفت : امنيت و آرامش امروز جامعه مديون ايثار ، شجاعت و غيرت شهدا و رزمندگان ايران اسلامي است.


سيد مهدي طلايي مقدم با اشاره به حمايتهاي غرب و استكبار جهاني در هشت سال دفاع مقدس از رژيم بعثي صدام خاطر نشان كرد : امروزه دشمنان نظام از طريق دخالت در امور داخلي كشورهاي همسايه و ايجاد ناامني در منطقه توسط گروههاي تروريستي بويژه داعش خواستار ضربه زدن به جمهوري اسلامي ايران هستند.

وي از ايران به عنوان قدرتمندترين كشور منطقه ياد كرد و گفت : غيرت ايراني و جوانمردي جوانان ايراني سبب شده تا هيچ كشوري فكر تجاوز به خاك ايران را نداشته باشدكشوري كه هشت سال در مقابل در ظاهر صدام و در حقيقت ابر قدرتهاي جهان ايستاد گروههاي تروريستي مانند داعش عددي نيستند كه بخواهند فكرحمله به ايران را داشته باشند.

فرماندار بافق در پايان يكي از اصلي ترين ويژگي هاي دانش آموزان را تلاش در سنگر علم و دانش دانست و افزود: دانش آموزان بايد با زنده نگه داشتن ياد و خاطره شهدا و گراميداشت هشت سال دفاع مقدس افكار دشمنان را نااميد و در مقابله با دشمنان نظام نقش آفرين باشند.


مدير آموزش و پرورش بافق در ابتدا ضمن تبريك آغاز سال تحصيلي جديد و گراميداشت هفته دفاع مقدس گفت : ديروز جنگ تن به تن و اسحله بود ولي امروزه جنگ علم و آگاهي است .

علي اصغر رنجبر با اشاره به رشادتهاي شهداي انقلاب اسلامي گفت : دانش آموزان بايد با الگو قرار دادن راه اين بزرگواران براي به ثمر نشستن آرمانهاي والاي آنها تلاش كنند.

در پايان زنگ ايثار و شجاعت توسط فرماندار بافق به صدا در آمد.