مسئول دفتر آيت ا... مصباح در يزد

بهترين روش براي جلوگيري از انحراف، جذب جوانان به اماكن مذهبي است


به گزارش يزد رسا به نقل از يزد ندا،  حجت الاسلام  « حسين جلالي » مسئول دفترآيت ا... مصباح يزدي در جمع مردم يزد تربيت اسلامي و حكمراني معنويات را از شاخص هاي خانواده مطلوب  بيان كرد و گفت: رفتار پدر و مادر در اخلاق فرزندان تاثير به سزا و قابل توجهي دارد  و پدر و مادر الگوهاي فرزندان خود محسوب مي شوند.


دكتر جلالي بابيان اينكه تلاوت قرآن توسط والدين در منزل تاثير به سزايي ايجاد معنويت دارد اظهار كرد: تلاوت قرآن كريم موجب بالا رفتن فضاي معنوي خانواده مي شود و تاثيرات بسزايي در آينده فرزندان دارد.

وي افزود: خانواده ها از فضاي معنوي و اسلامي موجود در هيئت هاي مذهبي به نحو مطلوب استفاده كنند تا بتوانند با حضور خود و فرندانشان در مجالس مربوطه به نوعي در شكل گيري بعد معنوي فرزندان كمك كنند.

 مسئول دفتر آيت ا... مصباح يزدي اذعان كرد: اقدامات دشمنان نظام در فضاي سايبري و رسانه اي در جنگ نرم عليه ملت ايران و تاثيرپذيري جامعه از الگوهاي غربي علي الخصوص در زمينه پوشش و حجاب و  متاسفانه شاهد بروز ناهنجاري ها و تبديل آن به نوعي هنجار در سطح جامعه شده ايم و مسئولين و خانواده ها بايد نسبت به اين موضوع با حساسيت بيشتري عمل نمايند.

دكتر جلالي گفت:  جذب جوانان در اماكن مذهبي علي الخصوص مساجد بهترين روش براي جلوگيري از انحراف جوانان در زمينه هاي اخلاقي و معرفتي و ديني و راه حلي براي جلوگيري از تلف شدن جوانان در گناه و آلودگي است.