نماينده مردم اردكان در مراسم جشن عيد سعيد قربان

تابش:مي خواهيم نام پرمحتواي "اردكان نگين كوير" را عينيت ببخشيم

نماينده مردم اردكان در مراسم جشن عيد سعيد قربان با تبريك اين عيد سعيد بعنوان تجلي ايثار و عبوديت و توحيد ؛ همچنين گراميداشت هفته دفاع مقدس، درگذشت جمعي از حاجيان بيت الله الحرام را تسليت گفت و عنوان داشت: ياد شهيدان سرافراز ، راست قامتان جاودانه تاريخ و امام شهيدان و زائراني كه سبكبال به آسمان پرگشودند را گرامي ميدارم و علو درجات را براي آنان از درگاه خداوند متعال خواستارم.


"محمدرضا تابش" همچنين آغاز سال تحصيلي جديد را به فرهنگيان و دانشگاهيان تبريك گفت و ادامه داد: از همه هنرمندان و دست اندركاران اين جشن كه گل لبخند را بر لبان مردم اردكان نشاندند سپاسگزارم.

نماينده مردم اردكان گفت: نشاط اجتماعي در دنياي امروز يك ضرورت است  و  جامعه اي كه مي خواهد در مسير توسعه همه جانبه گام بردارد و قله هاي ترقي را در سريع ترين زمان ممكن طي كند بايد كارآمد، عالم، ساعي و داراي اعتماد به نفس و واجد نشاط اجتماعي باشد و قطعا جامعه افسرده و غمگين راه به جايي نخواهد برد.

وي با اشاره به آياتي از كلام وحي در خصوص اهميت شادي و سرور در بين مومنان اضافه نمود: شادماني و خوشحالي از عطاياي الهي است و اميدوارم برنامه هاي شاد و فرهنگي با همت دست اندركاران امر همچون فرهنگ و ارشاد، شهرداري و شورا تكرار شود تا مردماني كه در زندگي شهري و ماشيني هستند اوقات خوشي را داشته باشند و لبخند بر لبانشان بنشيند

نماينده مردم اردكان همچنين گفت: از حمايت هاي رهبر معظم انقلاب و تلاش هاي دولت و تيم مذاكره كننده هسته اي كه كاري بزرگ را به سرانجام رساندند و  نشان دادند كه مي توان براي رسيدن به منافع مشترك، گفت و گو كرد، قدرداني مي كنم و اميدوارم در دوران پسا تحريم، ضمن مراقبت از  ارزش ها و آرمان ها؛ ايران به قله هاي عظمت و يشرفت و توسعه برسد.

"محمدرضا تابش" در بخش ديگري از سخنانش اظهار داشت:  اردكان در سايه فراهم شدن زيرساخت هاي توسعه، روي ريل ترقي و پيشرفت قرار گرفته است و  امروز شاهد اجراي پروژه هاي چند ميلياردي در شهرستان هستيم و همه روستاها از مواهب توسعه بهره مند هستند البته گذر از مرحله سنت به مدرنيته و طي مسير توسعه، مضراتي نيز دارد كه بايد با بهره گيري از علم و دانش و برنامه ريزي ، آن را به حداقل رساند و سلامت انسانها محور و مدار قرار گيرد.

وي اضافه نمود: در سه و نيم سال گذشته 170 ميليارد تومان عوارض مختلف از صنايع دريافت و در اختيار شهرداري ها و دهياري ها براي اجراي پروژه هاي شهري و روستايي و رفاه حال مردم قرار گرفته است.

نماينده مردم اردكان با بيان اينكه مي خواهيم نام پرمحتواي "اردكان نگين كوير" را عينيت ببخشيم تاكيد نمود: نخواهيم گذاشت قطار ترقي و توسعه اردكان دستخوش اتفاقات ناخوشايند شود و از حركت باز ايستد.

جشن عيد قربان با حضور هنرمندان و خواننده هاي مطرح كشور همچون عليرضا خمسه و مجيد اخشابي و استقبال گسترده مردم در محل ورزشگاه آزادي اردكان برگزار شد.