سرپرست معاونت امور اقتصادي و توسعه منطقه اي استانداري يزد تاكيد كرد

تلاش براي توسعه فرصت هاي شغلي جديد

به گزارش اداره كل روابط عمومي استانداري يزد، روز سه شنبه 7مهر ماه جلسه كارگروه اموال تمليكي بانك ملي ايران با حضورسرپرست معاونت امور اقتصادي و توسعه منطقه اي استانداري يزد، سرپرست اداره امور شعب بانك ملي استان، نماينده مدير عامل و رئيس كار گروه ويژه اموال تمليكي بانك ملي كشور و اعضاي دعوت شده به اين كار گروه در مديريت شعب بانك ملي يزد برگزار شد.


در ابتداي اين جلسه "سيد علي عزالديني" فاجعه منا را اندوهي بزرگ براي كشور و استان دانست و از خداوند متعال براي خانواده هاي جان باختگان طلب صبر كرد.

وي با اشاره به حمايت جدي دولت تدبير و اميد از حوزه توليد، اظهار داشت: اينكه بانك ملي قصد دارد اموال تمليكي خود را به صاحبان اين اموال و املاك و نفراتي كه توانايي سرمايه گذاري جديد را دارند واگذار كند، اقدام شايسته اي است و مسئولان ارشد استان تمام تلاش خود را در جهت توسعه فرصت هاي شغلي جديد در استان انجام مي دهند.

در ابتداي اين جلسه نيز نماينده مدير عامل و رئيس كار گروه اموال تمليكي بانك ملي گفت: نگاه دولت يازدهم اين است كه بانكها از حالت بنگاه داري خارج شوند.

"محمد علي تقي مولايي" تصريح كرد: به منظور توسعه فضاي كسب و كار ، ايجاد فرصت هاي شغلي جديد و رفع موانع توليد، بانك ملي ايران طرحي را به مرحله اجرا گذاشته است كه اموال و املاك تمليكي خود را در حوزه صنعت، خدمات و كشاورزي در راستاي اجاره به شرط تمليك به صنعتگران و توليد كنندگان واگذار مي كند.

وي در پايان اموال و املاك بانك ملي ايران در سراسر كشور را هزار و 800 مورد اعلام كرد و افزود: از اين تعداد 11 مورد مربوط به استان يزد است كه با شرايط ويژه آماده واگذاري مي باشد