به گزارش سايت رسمي باشگاه پرسپوليس، برانكو ايوانكوويچ سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس در كنفرانس خبري پيش از ديدار سرخپوشان ايران مقابل الهلال عربستان در جمع اصحاب رسانه اظهار داشت: ديدار با الهلال براي ما بسيار سخت است. چون الهلال مثل ما شانس اول صعود به مرحله بعد است. الهلال تاريخ پر افتخاري است.

وي افزود: ما قهرمان ليگ برتر ايران شده‌ايم اما در مقابل الهلال هم اين افتخار را به دست آورد كه به آنها تبريك مي‌گويم. قهرماني ما و الهلال در دو كشور نشان از دشواري اين گروه دارد. با توجه به حضور الريان و الوحده مي‌توان اين گروه را به نيمه نهايي آسيا تشبيه كنيم.

برانكو تصريح كرد: با توجه به اتفاقاتي كه افتاده، دو بازيكن محروم و چند بازيكن مصدوم هم داريم كه اين‌ها مشكلات تيمي ماست. بازيكنانم را تحريك كردم تا در بازي فردا بتوانند الهلال را شكست دهند و تيم را براي كورس صعود به مرحله بعد قرار دهيم. 

سرمربي پرسپوليس تاكيد كرد: گروه ما تيم‌هايي هستند كه فني بازي مي‌كنند و موقعيت‌هايي كه در زمين مي‌سازند اين را مشخص مي‌كند و همه تيم‌ها تحت فشار قرار مي‌گيرند اما مهم اين است كه چه تيمي در زمين موفق تر باشد. من اين انتظار را دارم كه با همه فشردگي‌هاي اين گروه تيمم به مرحله بعدي صعود كند.

ايوانكوويچ در پاسخ به سوالي مبني بر اينكه آيا انتظار داريد الهلال را شكست دهيد خاطرنشان كرد: از همان ابتدا گفتم كه الهلال تيم قدرتمندي است اما همان طور كه گفتم براي بازي با تيم‌هاي قدرتمند بايد با صلابت بازي كرد. با وجود همه مسائلي كه گفتم دوباره به الهلال تبريك مي‌گويم و فردا دو تيم قهرمان ايران و عربستان با هم بازي دارند كه به نوعي يك بازي فينال گونه است. با همه اتفاقاتي كه افتاده ما در بازي فردا نياز به برد داريم و بايد الهلال را شكست دهيم.