به گزارش ايسنا، در ادامه هفته دوم ليگ قهرمانان آسيا، از گروه D  الوحده امارات از ساعت ۱۸:۴۰ در ورزشگاه آل‌نهيان ميزبان پرسپوليس ايران بود كه اين ديدار در پايان با برتري سه بر دو پرسپوليس به پايان رسيد.

براي پرسپوليس در اين ديدار وحيد اميري در دقيقه ۴ و مهدي طارمي در دقيقه۸۱  و ۸۹ و براي الوحده نيز  اسماعيل مطر در دقيقه ۵۹ و جرج والديويا در دقيقه۶۶ گلزني كردند.

در دقيقه چهار مهدي طارمي با يك حركت خوب وارد محوطه جريمه شد و در ادامه با يك پاس رو به عقب، توپ را مقابل دروازه به وحيد اميري رساند و اين بازيكن هم با يك ضربه پاي چپ دروازه را باز كرد.

در ادامه و پس از گل پرسپوليس، سفيد پوشان الوحده حملاتي را روي دروازه پرسپوليس خلق كردند كه حاصل اين حملات برخرود توپ در دقيقه ۲۰ با تير دروزاه پرسپوليس بود.

در ادامه باز هم ياران الوحده در دقيقه ۳۰ فرصت گلزني به دست آوردند اما ضربه پاي راست سباستين تاليابو از كنار دروازه به بيرون رفت.

روي حركت خوب محسن مسلمان در دقيقه ۳۲، كمال كاميابي‌نيا با دروازبان حريف تك به تك شد اما ضربه اين بازيكن پس از برخورد با دروازبان حريف به كرنر رفت.

در دقيقه ۴۵ مهدي طارمي با دريبل مدافع حريف با دروازه‌بان الوحده تك به تك شد اما باز هم موقعيت را از دست داد تا نيمه نخست با همين نتيجه به پايان برسد.

اما در آغاز نيمه دوم شاهد بازي متعادلي از هر دو تيم بوديم و روي معدود فرصت‌ها سفيدپوشان الوحده به دنبال خلق فرصت گلزني بودند. روي يكي از همين فرصت‌ها بود كه جرج والديويا در دقيقه ۵۹ پاس زيبايي را براي اسماعيل مطر فرستاد و اين بازيكن هم دروازه پرسپوليس را باز كرد.

در ادامه قرمزپوشان پرسپولس هم يكي، دو فرصت به ست آوردند كه با بي دقتي مهدي طارمي اين فرصت‌ها از دست رفت.

در دقيقه ۶۶ جرج والديويا روي اشتباه مدافعان پرسپوليس توانست گل دوم تيمش را به ثمر برساند.

در ادامه و در دقيقه ۸۱ بازي با پاس خوبي كه ماهيني براي محمد انصاري فرستاد، اين بازيكن توپ را روي دروازه ارسال كرد و مهدي طارمي با يك ضربه سر زيبا دروازه الوحده را باز كرد.

در ادامه شاگردان برانكو در دقيقه ۸۹ صاحب يك ضربه ايستگاهي شدند و سروش رفيعي با استفاده از اين فرصت پاس زيبايي را براي مهدي طارمي ارسال كرد و طارمي هم با يك ضربه پاي راست زيبا دروازه الوحده را براي بار سوم باز كرد.

براي پرسپوليس در اين ديدار عليرضا بيرانوند، سيدجلال حسيني(۷۱ محسن ربيع خواه) حسين ماهيني، محمد انصاري، فرشاد احمدزاده، صادق محرمي، كمال كاميابي‌نيا، محسن مسلمان، سروش رفيعي، مهدي طارمي و وحيد اميري به ميدان رفتند.

براي الوحده هم راشد علي السويدي، سالم سلطان، محمد عبدالبسيت، سلطان علي الغرفي، حمدان الكمالي، جرج والديويا، سباستين تاليابو، بالاز ژودزاك، ريم چانگ وو، تاركيو احمد الانتلي و محمد رشيد الحمدي بازي كردند